Zuzanna Starzyńska laureatką festiwalu w Koninie

DSC07186nnn
fot. UM Zduńska​

Zuzanna Starzyńska ze Zduńskiej Woli została laureatką 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. Podopieczna Andrzeja Wawrzyniaka zdobyła Brązowy Aplauz w kategorii wiekowej 12-13 lat.

Zuzanna Starzyńska, podopieczna Andrzeja Wawrzyniaka z Ratuszowego Studia Piosenki, zdobyła Brązowy Aplauz podczas 44. Międzynarodowego Dziecięcego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, jaki odbywał się od 5 do 8 czerwca. Zduńskowolanka została nagrodzona w kategorii wiekowej 12-13 lat.

Jury wokalne w składzie: dr Anna Kamalska – przewodnicząca, Joanna Januszewska, Krzysztof Pydyński, Barbara Włodarska-Fabisiak, Joanna Sypniewska – sekretarz po wysłuchaniu aż 109. prezentacji konkursowych postanowiło nagrodzić Brązowym Aplauzem Zuzannę Starzyńską. Wokalistka zaśpiewała utwór „Imagine" Johna Lenona.

Zduńskowolanka prezentowała się w koncercie finałowym, jaki odbył się 7 czerwca i otrzymała nominację do udziału w Gali Rozdania Nagród 44. MDFPiT Konin 2024, 8 czerwca.

Do koncertu finałowego zakwalifikowała się także Lena Pacholak, wychowanka instruktora Witolda Furmańczyka. Lena zaprezentowała się w kategorii wiekowej do lat 8.

Źródło: UM Zduńska