Zawodnicy SKSS "Sokół Zduńska Wola" wystąpili na XIV Ogólnopolskim Zlocie Orlików

W dniach 18-21 marca odbył się w Siedlcach XIV Ogólnopolski Zlot Orlików. W zawodach tych uczestniczą młodzicy, juniorzy młodsi oraz w tym roku po raz pierwszy juniorzy z całego kraju.

SKSS Sokół Zduńska Wola reprezentowało troje zawodników: młodziczki Asia Jasińska i Ola Bilska w karabinie pneumatycznym, a w pistolecie pneumatycznym junior młodszy Hubert Ratajczyk.

W karabinie młodziczek Asia Jasińska zakwalifikowała się do finału z siódmego miejsca, Ola Bilska była 16. W finale Asia zajęła 7 miejsce.

W pistolecie juniorów z dobrej strony pokazał się Hubert Ratajczyk, który po wejściu do finału z 5 miejsca ostatecznie zajął 2 miejsce.

W trakcie zawodów odbył się jeszcze finał Strzelania w Sieci, w którym uczestniczyły obie nasze młodziczki. Finał wygrała Asia Jasińska, Ola Bilska była ósma.Gratulujemy zawodnikom udanego startu w zawodach.

Źródło: SKSS "Sokół" Zduńska Wola