wersja testowa serwisu

Zarząd Województwa ogłosił konkurs dla przedsiębiorców. W puli 7 milionów złotych

Zarząd Województwa ogłosił konkurs dla przedsiębiorców. W puli 7 milionów złotych

7 mln zł przeznaczył Zarząd Województwa na konkurs dla przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić nowatorskie rozwiązania w swoich firmach. Nabór wniosków rusza na początku marca, ale już można się do niego szykować.

Konkurs kierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw zainteresowanych wdrożeniem wyników prac badawczo–rozwojowych, a także innowacyjnych produktów, procesów wytwarzania produktów lub świadczenia usług, w tym ekoinnowacje. Dofinansowane rozwiązanie powinno być zupełnie nowe w województwie łódzkim, albo stosowane nie dłużej niż 3 lata. Projekty powinny być realizowane na terenie województwa łódzkiego przez przedsiębiorcę prowadzącego tutaj swoją działalność.

Wnioskodawca może ubiegać się o dofinansowanie jednego projektu. Wnioski o dofinansowanie przyjmowane będą od 1 marca do 30 kwietnia wyłącznie w formie elektronicznej. Planowany termin rozstrzygnięcia konkursu to lipiec 2021 r.

Dodatkowych informacji udziela Zespół Promocji, Informacji i Komunikacji w Centrum Obsługi Przedsiębiorcy telefonicznie pod numerem: (42) 230 15 55/56 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także na czacie dostępnym na stronie www.cop.lodzkie.pl.

Źródło: Urząd Marszałkowski