Najważniejsze wideo w ezd24

„Święto Kwiatów” w Karsznicach. Czas na zgłoszenia

DSC08802
fot. Miejski Dom Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli

"Święto Kwiatów" w Zduńskiej Woli Karsznicach tradycyjnie od bywać się będzie w ostatni weekend lipca. Organizatorzy czekają jeszcze do 15 lipca na zgłoszenia chętnych do wystawienia swojego stoiska.

„Święto Kwiatów" na osiedlu Karsznice w Zduńskiej Woli w tym roku odbywać się będzie po raz szesnasty. Wydarzenia zaplanowano na sobotę i niedzielę, 27 oraz 28 lipca. Natomiast do 15 lipca organizatorzy czekają na zgłoszenia wystawców.

„Święto Kwiatów" to wydarzenie, które skupia się na prezentacji roślin, kwiatów i tego, co jest związane z ich uprawą oraz hodowlą. Organizator Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli zaprasza producentów i hodowców roślin, a w szczególności: kwiatów, ziół, drzewek, nasion, krzewów, kosmetyków na bazie ziół i olejów naturalnych, stoiska z artykułami związanymi z pielęgnacją roślin a także firmy zajmujące się architekturą ogrodową i wyposażeniem ogrodów, produkcją miodów, wyposażeniem pasiek, naturalnych przypraw i herbat ziołowych, do zaprezentowania swojego asortymentu.

Część handlowo-kwiatowa odbędzie się w niedzielę, 28 lipca w godzinach 8 -15 na terenie zielonym, przy zbiegu ulic: Bolesława Leśmiana i Stefana Okrzei w Zduńskiej Woli

Osoby zainteresowane rezerwacją stoisk mogą dokonywać zgłoszenia do 15 lipca drogą elektroniczną pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunkiem uczestnictwa w imprezie jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia oraz dokonanie wpłaty na konto organizatora. Karta zgłoszenia do pobrania na www.mdk-zdunskawola.pl

W programie „Święta Kwiatów 2024" w sobotę znajdą się koncerty plenerowe od godz. 18. Zagrają między innymi „Marika & Band", „Bitter Sugar", „Tabula Raza" oraz „Elita Łódzkiej Aglomeracji". W niedzielę po części wystawowej koncerty i występy planowane są od godz. 15. Będzie strefa relaksu dla dzieci, występ iluzjonisty oraz koncert zespołu „Nocny Patrol" z repertuarem grupy „Maanam", a o godz. 19.30 koncert gwiazdy wieczoru zespołu „Rezerwat".

źródło: UM Zduńska Wola