Sukces Antka Krajewskiego na turnieju tańca sportowego

Zrzut-ekranu-2023-12-15-o-10.53.25

Zduńskowolanin Antoni Krajewski odniósł kolejny sukces w tańcu sportowym, jaki uprawia. Wraz z Zofią Załęcką zajęli pierwsze miejsce podczas zawodów Gliwice Open Festiwal, jakie odbyły się 9 i 10 grudnia 2023 roku.

Antek Krajewski i Zosia Załęcka zajęli pierwsze miejsce w kategorii U21 w tańcach latynoamerykańskich. Byli najlepsi w Grand Prix Polski rozgrywanym podczas Gliwice Open Festiwal. Turniej odbywał się w Gliwicach 9 i 10 grudnia 2023 roku. Antek Krajewski i Zosia Załęcka znaleźli się także w gronie Top 12 turnieju International Open Adult Latin.

Zduńskowolanin ze swoją partnerką łodzianką trenują w Uczniowskim Klubie Sportowym Tiger Team w Łodzi.

Gliwice Open Festival to Międzynarodowy Turniej Tańca Sportowego oraz Finał Grand Prix Polski. Turniej odbywał się w hali PreZero Arena Gliwice. Turniej był rozgrywany w kilkunastu kategoriach wiekowych oraz klasowych. Został ​zorganizowany w strukturach WDSF (World Dance Sport Federation) oraz PZST (Polskiego Związku Sportu Tanecznego) jak i Śląskiej Federacji Tańca Sportowego. Wystąpiły najlepsze taneczne pary świata.

Źródło: UM Zduńska Wola