Sub Zero na scenie w zduńskowolskim Ratuszu

SUB-ZERO
fot. UM Zduńska Wola

Koncert ,,Sub Zero/Bloki i Wieżowce" już w czwartek, 4 kwietnia w Ratuszu w Zduńskiej Woli. Grupa z Nowego Jorku i zespół z Polski zagrają na jednej scenie.

4 kwietnia 2024 roku, legendarny zespół punkowy Sub Zero z Nowego Jorku wraz z hardcorowym bandem Bloki i Wieżowce zagrają na scenie Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli.

Koncert rozpocznie się w czwartek o godz. 19.30 w sali kameralnej MDK Ratusz.

Sub Zero to nie tylko zespół – to instytucja w świecie punk rocka. Od samego początku Sub Zero eksploruje granice surowości, tworząc niezapomniane hymny generacji buntowników. Energetyczne występy i pełne pasji wykonania zapierają dech w piersiach. Wokalista prowadzi publiczność przez burzliwe morze dźwięków, podczas gdy gitarzyści rzucają się w wir riffów, tworząc muzyczną burzę, której nie da się zapomnieć.

Zespół Bloki i Wieżowce jest kontynuacją hardcorowej grupy Knockdown, która powstała w Łodzi w 1997 roku. Dwa ostatnie wydawnictwa KD "Niepokonane lato" oraz nowy materiał zatytułowany "Bloki i wieżowce" odbiegają od hardcore'owego stylu, z którym utożsamiany jest Knockdown.

Bilety: 60zł – przedsprzedaż/ 70zł – w dniu koncertu do nabycia w Kasie MDK Ratusz oraz online: https://bitly.ws/3dJkj

Źródło: UM Zduńska Wola