Strzelcy Sokoła Zduńska Wola wrócili do rywalizacji. Kacper Sadowski na podium

116217095_2881286102094730_1525765621143089468_o

Po długiej przewie strzelcy Sokoła Zduńska Wola wrócili do krajowej rywalizacji. Na strzelnicy Śląska Wrocław odbyły się zawody I Rundy Pucharu Polski.

W pierwszym dniu zawodów w konkurencji karabin dowolny 3x40 strzałów Kacper Sadowski zajął pierwsze miejsce, a w karabinie pneumatycznym 60 strzałów Julia Urbaniak uplasowała się na 34 lokacie. W sobotę w karabinie 3x40 strzałów Julia Urbaniak zajęła 20 miejsce, natomiast Kacper Sadowski w karabinie pneumatycznym 60 strzałów zakwalifikował się do finału z drugiego miejsca i finał również zakończył na tej pozycji. W ostatnim dniu zawodów w konkurencji karabinu dowolnego 60 strzałów Kacper ponownie zajął 2 miejsce, natomiast Julia w tej samej konkurencji zakończyła zawody na 37 miejscu.

źródło: Sokół Zduńska Wola