Siatkówka plażowa będzie królować w Ozorkowie. Przed nami dwa turnieje "Ozo Beach Champions"

siatkowka-plazowa

W naszym regionie powstał nowy projekt związany z siatkówką plażową, a przewodzi mu doświadczony zawodnik - Piotr Janiak. W dwie najbliższe soboty - 11 i 18 maja zaplanowano turnieje zarówno dla młodych adeptów, jak i tych starszych. 

Na boiskach do siatkówki plażowej przy ul. Małachowskiego i Piłsudskiego w Ozorkowie odbędą się turnieje pod nazwą Ozorkowska Plaża - Ozo Beach Champions. W sobotę (11 maja) zawody skierowane będą do zawodników do 18 lat. W tym przypadku organizatorzy mają już komplet drużyn. Kolejne zmagania, tym razem w kategorii OPEN, odbędą się tydzień później (18 maja). Organizatorzy cały czas zapraszają do udziału - zostały wolne miejsca w kategorii kobiet.

Najlepsi otrzymają statuetki, nie zabraknie wyboru MVP turnieju czy atrakcyjnych nagród rzeczowych. Więcej informacji można znaleźć na poniższym plakacie lub bezpośrednio u organizatora - Piotra Janiaka (698 451 554 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).