wersja testowa serwisu

Przegrana i zwycięstwo. BSC Termy Poddębice jutro zagra o awans

452EF385-6BE6-4B4E-AABD-DAEDA0A67C10
fot. BSC Termy Poddębice

W Gdańsku rozpoczęły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Beach Soccerze. O miano najlepszych w kraju walczą także zawodnicy BSC Termy Poddębice.

Przegrana i zwycięstwo - tak w skrócie można podsumować piątkowe zmagania Beach Soccer Club Termy Poddębice w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski, które odbywają się w Gdańsku.

- Pierwszy mecz, pierwsze doświadczenia, niestety te negatywne jeśli chodzi o wynik. Ulegliśmy drużynie z Sosnowca po rzutach karnych. Otrzęsiny i zapoznanie z turniejem zdecydowanie nas rozczarowały. Ale pierwsze koty za płoty, wyciągnęliśmy wnioski i podwójnie zmotywowani wyszliśmy na mecz z Rapidem - mówi EPD24 Maciej Marciniak, trener BSC Termy Poddębice. - Po chłopcach było widać zupełnie inny zespół, niż ten z pierwszego meczu. Wygrywamy zdecydowanie ten pojedynek i jesteśmy dalej w grze o miejsce premiowane awansem do ćwierćfinałów. Wrogiem będzie zdolna młodzież z Boca Gdańsk. Jutro sprawdzimy swoje charaktery - to na pewno, ale przekonamy się, czy pierwszy mecz to wypadek w pracy, czy musimy bardziej i ciężej pracować przed turniejem seniorów. Musimy patrzeć na siebie i nie oglądać się na innych.

Jutro przed poddębiczanami ostatni mecz grupowy, który zdecyduje o awansie do dalszej fazy. Rywalem będzie Boca Gdańsk. Zespół ten wygrał wszystkie swoje dzisiejsze zawody. Początek spotkania o godzinie 11:00.

Terminarz BSC Termy Poddębice:

Piątek, 31 lipca:

10:00 - BSC Termy Poddębice - Tonio Team Sosnowiec 4:4 (4:5 po rzutach karnych)
Kapituła Adam, Frącek Antoni, Barzyński Adrian, Chmielecki Sebastian

15:00 - BSC Termy Poddębice - KP Rapid Lublin 9:2
Barzyński Adrian (3), Chmielecki Sebastian (2), Woźniak Kacper, Osiński Kamil, Sikora Patryk, Kapituła Adam

Sobota, 1 sierpnia
11:00 - BSC Termy Poddębice - Boca Gdańsk

Kadra BSC Termy Poddębice: Adam Kapituła, Filip Mańka - Kacper Woźniak, Jakub Pacałowski, Sebastian Chmielecki, Adrian Barzyński, Konrad Moks, Patryk Sikora, Kamil Osiński, Antoni Frącek, Wojtek Owczarek, Fabian Kasierski

Sztab szkoleniowy:

Trener: Maciej Marciniak
Fizjoterapeuta: Dominik Stefański
Kierownik: Przemysław Marciniak