Premiera widowiska taneczno-wokalnego ,,Królestwo Kobiet" za nami

DSC00745-Copy
fot. UM Zduńska Wola

Premierę widowiska taneczno-wokalnego ,,Królestwo Kobiet" mogła oglądać publiczność w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Koncert odbył się w czwartek, 6 czerwca.

„Królestwo Kobiet" to widowisko przygotowane przez wokalistów Miejskiego Domu Kultury oraz tancerzy Studio Tańca Gossip. Zaprezentowali się podczas premierowego spektaklu w czwartek, 6 czerwca, w sali widowiskowej Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Spektakl był przygotowywany od siedmiu miesięcy.

Na scenie pojawiło się ponad stu dwudziestu tancerzy i osiem wokalistek. Usłyszeliśmy takie utwory jak: „Być kobietą", „Wanna be", ,,Na językach", „Mamma Mia" czy „Shallow" w wykonaniu zespołu „Rezozonas" w składzie: Marta Jachowicz, Ewa Jakubowiak, Olga Lorenc, Paulina Pacholak, Magdalena Pietrzak, Patrycja Piotrowska i Joanna Turkiewicz. Gościnnie z „Rezonansem" zaśpiewała także wokalistka MDK i tancerka Studia Gossip – Amelia Pacholak.

Zobaczyliśmy układy taneczne w choreografii przygotowanej przez Izabelę Wartalską, Weronikę Bogusławską-Bartczak, Martę Jachowicz i Piotra Chojnackiego.

Źródło: UM Zduńska Wola