Najważniejsze wideo w ezd24

Młociarze MUKS Park Zduńska Wola triumfują na Mistrzostwach Polski LZS

mukszdunska

Trzy medale pierwsze dnia. Młociarze MUKS Park Zduńska Wola triumfują na Mistrzostwach Polski LZS.

Pierwszy dzień Mistrzostw Polski LZS okazał się dla MUKS Park Zduńska Wola prawdziwym festiwalem sukcesów. Zduńskowolanie zdobyli aż trzy medale, w tym dwa złote. Dzięki znakomitym wynikom swoich młociarzy MUKS Park Zduńska Wola plasuje się obecnie na piątym miejscu w klasyfikacji generalnej wszystkich klubów.

Zuzanna Śmiglewska, młoda i utalentowana zawodniczka MUKS Park Zduńska Wola, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski LZS w rzucie młotem, osiągając wynik 55.91 metra. Jej występ był prawdziwą demonstracją siły i techniki, która zapewniła jej pierwsze miejsce na podium.

Wiktor Kruszwic, kolejny reprezentant MUKS Park Zduńska Wola, dołożył do dorobku klubu drugi złoty medal, wygrywając rywalizację mężczyzn z wynikiem 59.47 metra. Wiktor, znany ze swojej nieustępliwości i perfekcyjnej techniki, potwierdził swoją klasę i dominację na krajowej scenie.

Jakub Szewczyk stanął na najniższym stopniu podium, zdobywając brązowy medal z nowym rekordem życiowym wynoszącym 54.77 metra.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Zduńskiej Woli