„Lokalsi Handmade” - zgłoszenia do 16 listopada

DSC_1781
fot. UM Zduńska Wola

Na przedświąteczne Targi Rękodzieła "Lokalsi Handmade" jeszcze do czwartku można zgłosić się do Miejskiego Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli. Organizatorzy wybiorą ze zgłoszeń uczestników kiermaszu.

To ostatnie dni na zgłoszenie do udziału w Targach Rękodzieła „Lokalsi Handmade". Są zaplanowane na 2 grudnia. Organizatorzy przyjmują je do czwartku, 16 listopada.

To będą już piąte Targi Rękodzieła „Lokalsi Handmade" w Zduńskiej Woli. Kiermasz z wyrobami lokalnych twórców odbywać się będzie w Miejskim Domu Kultury Ratusz w Zduńskiej Woli od godz. 11 do godz. 18 w sobotę 2 grudnia.

Osoby zainteresowane pokazaniem i sprzedażą swoich wyrobów będą mogły je nieodpłatnie wystawić podczas targów rękodzieła. Organizatorzy proszą by przesłać trzy zdjęcia swoich prac, logo marki oraz informacje o twórcy. Wyboru uczestników targów dokonają do 21 listopada.

– Przedmiotem ekspozycji wystawienniczej mogą być ręcznie wykonane wyroby użytkowe i dekoracyjne, takie jak: jubilerstwo, grafika, serwety, obrusy, bieżniki, gobeliny, kilimy, ceramika, biżuteria, obrazki malowane na szkle, kartki, rzeźba, stroje, stroiki, ręcznie robione ozdoby świąteczne, wycinanki, kosmetyki handmade, hafty, malarstwo, snycerstwo, modelarstwo, plecionkarstwo, kowalstwo artystyczne, wyroby drewniane, metaloplastyka – wyjaśnia Wioletta Jagiełło z MDK.

Osoby, które chcą wziąć udział w Targach Rękodzieła „Lokalsi Handmade", powinny wysłać swoje zgłoszenie pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W temacie e-maila prosimy wpisać: LOKALSI.

Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępny jest na stronie MDK Ratusz pod tym linkiem.

Źródło: UM Zduńska Wola