wersja testowa serwisu

Koronawirus w Urzędzie Gminy Głuchów. Wójt Jan Słodki na kwarantannie

20-03

Dwóch pracowników Urzędu Gminy Głuchów jest zakażonych koronawisrusem. Potwierdziły to dodatnie wynik badań laboratoryjnych. Decyzją sanepidu dwóch innych pracowników zostało objętych kwarantanną. Wśród nich jest włodarz gminy - Jan Słodki.

W związku z tym do 23 października Urząd Gminy Głuchów jest zamknięty dla Interesantów. Prosimy o załatwianie wszelkich spraw urzędowych korzystając z drogi korespondencyjnej, elektronicznej lub telefonicznej.

W przypadku najpilniejszych spraw przyjmowanie Interesantów przez pracowników Urzędu następuje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu wizyty drogą telefoniczną lub elektroniczną za pośrednictwem Wydziału właściwego do załatwienia sprawy. Interesanci, którzy nie otrzymali od pracownika Urzędu potwierdzenia terminu wizyty nie będą mogli zostać obsłużeni w danym dniu.

Równocześnie prosimy wszystkich Mieszkańców gminy o śledzenie oraz stosowanie się do zaleceń i komunikatów wydawanych przez władze centralne, szczególnie dotyczące konieczności ścisłego przestrzegania kwarantanny i unikania dużych zgromadzeń ludzkich.

Opłat i należności prosimy o dokonywanie drogą elektroniczną. Wszystkie opłaty należy dokonywać na niżej wymienione konta bankowe: opłata za odpady komunalne (śmieci) - numer konta: 68 9297 0005 0900 2088 2090 0368, pozostałe opłaty (podatki, czynsze, ścieki gminne, opłaty skarbowe i inne) - numer konta: 36 9297 0005 0900 2088 2090 0362. Prosimy o prawidłowe dokonywanie wpłat na wyszczególnione konta.