Dwoje zduńskowolan poszukiwanych listami gończymi trafiło za kratki

269-164861
fot.: KPP Zduńska Wola

Policjanci wydziału kryminalnego zduńskowolskiej komendy, dotarli do dwóch osób poszukiwanych listami gończymi. W ciągu dwóch dni, zatrzymali dwie osoby, mieszkańców Zduńskiej Woli. Zgodnie z decyzją sądu, 38-latka spędzi w więzieniu pół roku, a 30-latek półtora roku.

Skazana 38-letnia zduńskowolanka, była poszukiwana przez Sądy Rejonowe w Płocku oraz Zduńskiej Woli. Policjanci wydziału kryminalnego prowadząc poszukiwania na podstawie listu gończego, wpadli na jej trop w Łodzi. Została zatrzymana 28 lutego. Dzień później, kryminalni namierzyli poszukiwanego 30-letniego zduńskowolanina. Zatrzymania dokonali podczas spaceru 30-latka, w centrum Zduńskiej Woli. Najbliższe półtora roku spędzi za kratkami, za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu.

To kolejne zatrzymania na koncie „poszukiwaczy" z Komendy Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli. To oni ścigają przestępców, którzy starają się być nieuchwytni. Na ich liście są także osoby poszukiwane przez sądy i prokuratury z całego kraju do przestępstw.

Źródło: KPP Zduńska Wola