Drugie urodziny zduńskowolskiego Stowarzyszenia "Teraz Ja"

396023407_316248674448660_8028481762062905000_n
fot. UM Zduńska Wola

Idealna okazja do świętowania, ważnych przemyśleń oraz inspirujących rozmów. Drugie urodziny zduńskowolskiego Stowarzyszenia „Teraz Ja".

Stowarzyszenie wspiera kobiety w trakcie i po chorobie nowotworowej piersi. Urodziny odbędą się w środę 27 marca o godzinie 18:00 w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury przy placu Wolności 26.

Jedną z zaproszonych gości jest Maria Rotkiel, ceniona psycholog, terapeutka i trenerka motywacyjna, która od lat inspiruje i wspiera ludzi w radzeniu sobie ze stresem, trudnościami emocjonalnymi i budowaniu pozytywnego podejścia do życia. Podczas spotkania z nią, temat „Nastrój pod kontrolą. To Ty decydujesz, jak się czujesz" z pewnością otworzy nowe perspektywy i da narzędzia do radzenia sobie z emocjami w trudnych chwilach.

Kolejną wyjątkową osobą, która wzbogaci wydarzenie, jest K. N. Haner, znana również jako Katarzyna Nowakowska, autorka bestsellerowych powieści romansowych i erotycznych. Jej obecność gwarantuje podróż przez świat uczuć i pasji, a także wprowadzenie w atmosferę zmysłowości i inspiracji. Nie zabraknie również dyskusji na temat najnowszej książki autorki, która zapewne będzie punktem zainteresowania dla wielu miłośników jej twórczości.

Trzecią niezwykłą kobietą, która poprowadzi wydarzenie, jest Agnieszka Wesoły, doświadczona strateg i coach, specjalizująca się w odnajdywaniu pasji i celów życiowych. Jej szkolenie będzie skupiać się na odkrywaniu tego, co nas naprawdę uskrzydla, i podkreślać, że wszystko, czego potrzebujemy, znajduje się w nas samych. Jej praktyczne wskazówki i inspirujące historie z pewnością zachęcą do refleksji i działania.

Urodzinowy wieczór nie będzie kompletny bez elementów kulinarnej uczty i rozrywki. Różowy tort urodzinowy, smaczne przekąski oraz napoje stworzą odpowiednią atmosferę do rozmów i świętowania. Dodatkowo uczestnicy będą mieli szansę na wygranie atrakcyjnych prezentów podczas losowania.

Wieczór zakończy koncert zespołu Rezonans, składającego się z siedmiu utalentowanych kobiet, które swój talent muzyczny kształciły w Miejskim Domu Kultury. Ich występ będzie doskonałym dopełnieniem dla urodzinowego świętowania, dodając nutkę emocji i radości.

Źródło: UM Zduńska Wola