wersja testowa serwisu

Daleki wyjazd Lotnika Łęczyca. Trójka Międzyrzec Podlaski kolejnym rywalem naszej drużyny

36D949ED-AA63-47E6-ABAF-A18D12B97DDE

Trójka Międzyrzec Podlaski będzie kolejnym rywalem Lotnika Łęczyca w rozgrywkach II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Spotkanie zostało zaplanowane na sobotę, 16 października.

Przed nami już trzecia kolejka meczów w ramach II Ligi Siatkówki Mężczyzn. Podopiecznych Piotra Janiak czekać będzie kolejny, tym razem bardzo daleki wyjazd. Zawodnicy Lotnika udadzą się do oddalonego od naszego miasta o około 300 kilometrów, Międzyrzeca Podlaskiego.

Sobotni rywal łęczycan, czyli UKS "Trójka" aktualnie plasuje się na przedostatniej lokacie w tabeli, mając na swoim koncie tylko jeden punkt. Drużyna ta sezon rozpoczęła od dwóch wyjazdów - do Augustowa, gdzie uległa gospodarzom 3:2 oraz Białegostoku, gdzie BAS pokonał Trójkę 3:0.

- Z dwóch wyjazdowych meczów nasi siatkarze przywieźli tylko jeden punkt. Mamy jednak nadzieję, że pierwszy mecz na własnej hali pozwoli powalczyć o pełną pulę - zapowiadają przedstawiciele Trójki.

MMKS Lotnik Łęczyca w ostatniej kolejce pokonał we własnej hali UKS Centrum Augustów 3:1, czy w sobotę również zakończy mecz w roli zwycięzcy? Spotkanie odbędzie się w hali rywali. Początek o godzinie 17:00.