Powiatowy Urząd Pracy: Aktywizacja osób młodych

Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli ma propozycję dla młodych ludzi bezrobotnych z naszego powiatu. Urząd realizuje dla Was projekt, który pokazuje różne możliwości wsparcia w poszukiwaniu zatrudnienia. Zainteresowani? Warto dowiedzieć się więcej, informacji udziela Powiatowy Urząd Pracy, ul. Getta Żydowskiego 4, tel. telefon: (43) 823 23 27 lub (43) 823 23 28. 


Poniżej informacja urzędu pracy:


Powiatowy Urząd Pracy w Zduńskiej Woli realizuje projekt pt. „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie zduńskowolskim (V)" w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, Oś Priorytetowa I "Osoby młode na rynku pracy" Działanie 1.1 "Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy - projekty pozakonkursowe", Poddziałanie 1.1.1 "Wsparcie udzielone z Europejskiego Funduszu Społecznego".

Adresatami projektu są młode osoby bezrobotne do 30. roku życia, w tym osoby z niepełnosprawnościami zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli, w szczególności osoby, które nie uczestniczą w kształceniu lub szkoleniu, tzw. młodzież NEET


Ponadto PUP informuje, że w ramach projektu mają możliwość skorzystania ze wsparcia byli uczestnicy projektów z zakresu włączenia społecznego realizowanych w ramach wsparcia celu tematycznego 9 w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa łódzkiego 2014-2020.

Zobacz także

[WIDEO] Atak na Wicemarszałka Andrzeja G…

[ZDJĘCIA] Siedem goli w kolejnym sparing…

Z ostatniej chwili: Pożar w gminie Szade…

Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej…

Sołectwa Ogrodzisko i Czechy z nową kana…

Współpraca zduńskowolskiej policji z pla…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Szadkowicach, auto w…

Budowa instalacji odnawialnych źródeł en…

Zwycięstwo Pogoni w kolejnym sparingu. P…

Nowe radiowozy zasiliły tabor zduńskowol…

Kraksa na skrzyżowaniu Głównej i Sokolej…

Pożar sadzy i poddasza. Działania straża…

Strażacy pomagają nie tylko ludziom. Rat…

Wielka strata dla zduńskowolskiego środo…

[ZDJĘCIA] Zakończyły się rozgrywki VI Gr…

Sparingowy remis drużyny kobiet Pogoni Z…

Kolejny sparing seniorów Pogoni za nami…

Budowa sieci światłowodowych na terenie …