Nabór do Inkubatora Inicjatyw Społecznych

Prezydent Miasta Zduńska Wola ogłasza nabór wniosków o nieodpłatne użyczenie przestrzeni i wyposażenia w budynku przy ul. Łaskiej 38 w ramach Inkubatora Inicjatyw Społecznych „Łaska 38".


Podmiotami uprawnionymi do udziału w naborze są organizacje pozarządowe oraz inne podmioty prowadzące działalność pożytku publicznego w rozumieniu ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2019 r. poz. 688, 1570 i 2020) zarejestrowane na terenie Miasta Zduńska Wola oraz grupy nieformalne działające na terenie Miasta Zduńska Wola, których zakres działań obejmuje aktywizację społeczności lokalnej w różnych formach.


Zasady postępowania Miasta Zduńska Wola przy naborze podmiotów ubiegających się o użyczenie pomieszczeń i wyposażenia budynku przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli, oraz podmiotów ubiegających się o użyczenie wirtualnego biura określa Regulamin stanowiący załącznik do zarządzenia nr 5/20 Prezydenta Miasta Zduńska Wola z dnia 3 stycznia 2020 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu naboru i korzystania z budynku i wyposażenia budynku zlokalizowanego na działce nr 7 obr. 14 położonego przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli, w którym zorganizowano Inkubator Inicjatyw Społecznych „Łaska 38". Jego treść znajdziecie Państwo TUTAJ.

Wnioski należy składać w Urzędzie Miasta Zduńska Wola, ul. Stefana Złotnickiego 12, 98-220 Zduńska Wola w poniedziałek w godzinach od 7:30 do 17:00 oraz od wtorku do piątku w godzinach od 7:30 do 15:30 w Kancelarii Urzędu Miasta lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Nabór wniosków prowadzony jest w sposób ciągły.


Wzór wniosku stanowi załącznik nr 1 do Regulaminu naboru i korzystania z budynku i wyposażenia budynku zlokalizowanego na działce nr 7 obr. 14 położonego przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli, w którym zorganizowano Inkubator Inicjatyw Społecznych. Można go również pobrać STĄD.


Wyboru działań/projektów dokonuje Miasto Zduńska Wola na podstawie zgłoszenia oraz zgodności z przyjętymi przez Inkubator kryteriami określonymi w Regulaminie stanowiącym załącznik do zarządzenia nr 5/20 Prezydenta Miasta Zduńska Wola z dnia 3 stycznia 2020 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu naboru i korzystania z budynku i wyposażenia budynku zlokalizowanego na działce nr 7 obr. 14 położonego przy ulicy Łaskiej 38 w Zduńskiej Woli, w którym zorganizowano Inkubator Inicjatyw Społecznych „Łaska 38".

Zobacz także

[WIDEO] Atak na Wicemarszałka Andrzeja G…

[ZDJĘCIA] Siedem goli w kolejnym sparing…

Z ostatniej chwili: Pożar w gminie Szade…

Miejska Biblioteka Publiczna w Zduńskiej…

Sołectwa Ogrodzisko i Czechy z nową kana…

Współpraca zduńskowolskiej policji z pla…

[ZDJĘCIA] Wypadek w Szadkowicach, auto w…

Budowa instalacji odnawialnych źródeł en…

Zwycięstwo Pogoni w kolejnym sparingu. P…

Nowe radiowozy zasiliły tabor zduńskowol…

Kraksa na skrzyżowaniu Głównej i Sokolej…

Pożar sadzy i poddasza. Działania straża…

Strażacy pomagają nie tylko ludziom. Rat…

Wielka strata dla zduńskowolskiego środo…

[ZDJĘCIA] Zakończyły się rozgrywki VI Gr…

Sparingowy remis drużyny kobiet Pogoni Z…

Kolejny sparing seniorów Pogoni za nami…

Budowa sieci światłowodowych na terenie …