Dzień Seniora w ZUS. Zapraszamy do zduńskowolskiego oddziału

W październiku, Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje tzw. Dzień Seniora. Celem akcji jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych i aktywizacja osób starszych. II oddział ZUS w Łodzi, Dzień Seniora organizuje 16 października. Warto tego dnia przyjść do ZUS, gdzie prócz doradców emerytalnych, na klientów będą czekali także przedstawiciele innych instytucji.


W siedzibie oddziału przy ul. Kilińskiego 7/11, w Zduńskiej Woli w ramach Dnia Seniora, ZUS zaprasza klientów od 10:00 do 13:00.


W tym czasie na Sali Obsługi Klientów na Seniorów czekać będą doradcy emerytalni ZUS, którzy udzielą wszelkich informacji na temat posiadanej emerytury, ale także na temat emerytury, na którą dopiero chcemy się wybrać. Osoby, które zastanawiają się już nad przejściem na emeryturę i mają obliczony kapitał początkowy, dowiedzą się od doradcy jaka jest prognozowana wysokość emerytury w chwili gdy osiągną wiek emerytalny, albo w późniejszym wskazanym przez nie terminie przejścia na emeryturę. Doradcy odpowiedzą też na pytania z zakresu świadczeń uzupełniających dla osób z niesamodzielnością.


Na sali dyżurować też będą przedstawiciele Policji, którzy będą mówili o tym jak uchronić się przed oszustami i dbać o własne bezpieczeństwo, a na Sali Obsługi Klientów w Zduńskiej Woli, dodatkowo spotka się z nami Powiatowy Rzecznik Konsumenta, który zwróci uwagę jak bronić się przed niechcianymi zakupami.

Zobacz także

Kolejna odsłona warsztatów "Droga d…

[ZDJĘCIA] Niebezpieczny poranek w Zduńsk…

Rusza zbiórka charytatywna "Widzew …

Bezpiecznie rowerem przez gminę Zduńska …

Realizacja grantów sołeckich 2019 w Gmin…

Pogoń Zduńska Wola: Weekendowy rozkład j…

Chcesz jechać na Jarmark Bożonarodzeniow…

Obchody Dnia Seniora w Szadku. Impreza j…

Symboliczne zwycięstwo Pogonistek w Puch…

Przebudowa drogi gminnej we wsi Tymienic…

Potrójne szczęście dla mieszkańców Zduńs…

Konsultacje społeczne ws. przebudowy ul…

Przebudowa drogi gminnej Suchoczasy - Mo…

Poszukiwany sprawca kradzieży "na h…

Przedsiębiorczy Powiat Zduńskowolski. Wa…

Podsumowanie weekendu. Sześć zdarzeń dro…

[ZDJĘCIA] Budynek Urzędu Miasta Zduńska …

Zduńskowolscy policjanci i kursanci Ośro…